TYLKO ZWYCIĘSTWO

• autor: acze92, 2012-10-08 13:05

W meczu VII kolejki B klasy L.U.K.S. Zalipie zagra na wyjeździe z drużyną LKS Ilkowice. Drużyna naszego rywala to spadkowicz z A klasy, z którym było już dane nam mierzyć się w przedsezonowym meczu towarzyskim, wówczas to górą okazał się L.U.K.S. Zalipie deklasując drużynę LKS-u, aż 6-1. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, gdyż zespół z Ilkowic zajmuje obecnie trzecią lokatę tracąc do wicelidera czyli drużyny L.U.K.S. Zalipie zaledwie jeden punkt i zapewne będzie chciał wziąć odwet za porażkę z ostatniego spotkania z Zalipiem. W poprzedniej kolejce zarówno L.U.K.S. Zalipie jak i LKS Ilkowice ukontentowali swoich kibiców wysokimi wygranymi w swoich meczach. LKS Ilkowice pokonał Błękitnych Siedliszowice 7-3, natomiast nasz zespół w strugach deszczu rozgromił Olimpię Biskupice Radłowskie 6-1. Będzie to zapewne ciekawe starcie, gdyż obie ekipy grają ciekawy futbol okraszony dużą liczbą bramek o czym świadczą ostatnie wyniki obu drużyn. Dodatkowego smaczku spotkaniu dodaje fakt, że dla obu tych klubów celem na ten sezon jest zapewne awans do A klasy, dlatego też obie drużyny mają świadomość jak ważne będzie to spotkanie i nie trzeba ich dodatkowo motywować. Od naszej drużyny wymagamy również, iż udowodni, że nieprzypadkowo przewodzi w statystyce strzelonych bramek, a i w tym meczu zdobędzie kilka efektownych goli inkasując jednocześnie ważne trzy punkty. Liczymy również na obecność naszych wiernych kibiców, którzy jak dotąd nas nie zawiedli i byli obecni na każdym spotkaniu za co im jesteśmy wdzięczni. Mecz odbędzie się w niedzielę 14 października o godzinie 11.00 na stadionie w Ilkowicach, w imieniu własnym jak i gospodarzy serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie.