O KOMPLET PUNKTÓW Z LIDEREM

• autor: acze92, 2013-05-01 20:13

Już w tą niedzielę piłkarze L.U.K.S. Zalipie będą mieli szanse wynagrodzić swoim kibicom porażkę w końcówce meczu z Wolanią Wola Żelichowska. Jednak zadanie to może okazać się arcytrudne, gdyż w 12 serii gier o mistrzostwo B klasy L.U.K.S. podejmuje lidera tabeli drużynę Strażaka Karsy. Nasz przeciwnik jak dotąd nie przegrał ani jednego meczu co zasługuje na podziw, jednak to nie gra w obronie jest prawdziwym atutem drużyny Strażaka, a bardzo szybcy skrzydłowi strzelający dużo bramek, i to właśnie wyłączenie ich z gry może okazać się receptą na sukces w tym meczu. Nasi defensorzy zapewniają, że do tej rundy motorycznie przygotowani są bardzo dobrze i również w tym wymagającym spotkaniu nie będzie problemów z kryciem indywidualnym wspomnianych wcześniej zawodników z Kars. Mamy nadzieję również, że nasi piłkarze ustrzegą się błędów w komunikacji, które zaważyły na losach ostatniego meczu. Każdy kibic B klasy zapewne wie jak wyglądają starcia pomiędzy ekipami L.U.K.S. Zalipie i Strażak Karsy, są to mecze toczone w iście angielskim stylu pełne twardej i nieustępliwej walki do końcowych minut. W ostatnich trzech potyczkach o ligowe punkty dwukrotnie wygrywał L.U.K.S. Zalipie, jednak w ostatnim meczu minimalnie lepszy był Strażak Karsy. Jak będzie tym razem przekonamy się już w tą niedzielę (5 maja), mecz rozpocznie się o godzinie 11.00 na stadionie w Zalipiu. Kibiców z pewnością zachęci fakt, że obie drużyny strzelają najwięcej bramek w lidze co gwarantuje widowisko na wysokim poziomie. W imieniu obu ekip zapraszamy wszystkich fanów futbolu.