LKS Ładna | 1:0 | LUKS ZALIPIE |
2023-06-10, 17:00:00 |
||
relacja » |
Liga Okręgowa » Tarnów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 198, wczoraj: 86
ogółem: 1 183 168
statystyki szczegółowe
Przedstawiamy propozycję terminarza rundy jesiennej B klasy gr I na sezon 2013/2014. O wszelkich zmianach będziemy informować. Pełen terminarz dostępny w rozwinięciu.
Terminarz rozgrywek ligi: ŻABNO - B KLASA GR 1
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 18-08-2013
1 | L.U.K.S. ZALIPIE | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
2 | Wolania Wola Żelichowska | - Błękitni Siedliszowice | 2013-08-18 | |||
3 | Wisła Borusowa | - Dunajec Ujście Jezuickie | 2013-08-18 | |||
4 | Polonia Kłyż | - Ilkowice | 2013-08-18 | |||
5 | Orzeł Miechowice Małe | - Olimpia Biskupice | 2013-08-18 |
Kolejka: 2 w dniach 25-08-2013
6 | Olimpia Biskupice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
7 | Ilkowice | - Orzeł Miechowice Małe | 2013-08-25 | |||
8 | Dunajec Ujście Jezuickie | - Polonia Kłyż | 2013-08-25 | |||
9 | Wisła Borusowa | - Błękitni Siedliszowice | 2013-08-25 | |||
10 | L.U.K.S. ZALIPIE | - Wolania Wola Żelichowska | 2013-08-25 |
Kolejka: 3 w dniach 01-09-2013
11 | Wolania Wola Żelichowska | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
12 | Wisła Borusowa | - L.U.K.S. ZALIPIE | 2013-09-01 | |||
13 | Polonia Kłyż | - Błękitni Siedliszowice | 2013-09-01 | |||
14 | Orzeł Miechowice Małe | - Dunajec Ujście Jezuickie | 2013-09-01 | |||
15 | Olimpia Biskupice | - Ilkowice | 2013-09-01 |
Kolejka: 4 w dniach 08-09-2013
16 | Ilkowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
17 | Dunajec Ujście Jezuickie | - Olimpia Biskupice | 2013-09-08 | |||
18 | Orzeł Miechowice Małe | - Błękitni Siedliszowice | 2013-09-08 | |||
19 | L.U.K.S. ZALIPIE | - Polonia Kłyż | 2013-09-08 | |||
20 | Wolania Wola Żelichowska | - Wisła Borusowa | 2013-09-08 |
Kolejka: 5 w dniach 15-09-2013
21 | Wisła Borusowa | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
22 | Polonia Kłyż | - Wolania Wola Żelichowska | 2013-09-15 | |||
23 | Orzeł Miechowice Małe | - L.U.K.S. ZALIPIE | 2013-09-15 | |||
24 | Olimpia Biskupice | - Błękitni Siedliszowice | 2013-09-15 | |||
25 | Ilkowice | - Dunajec Ujście Jezuickie | 2013-09-15 |
Kolejka: 6 w dniach 22-09-2013
26 | Dunajec Ujście Jezuickie | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
27 | Ilkowice | - Błękitni Siedliszowice | 2013-09-22 | |||
28 | L.U.K.S. ZALIPIE | - Olimpia Biskupice | 2013-09-22 | |||
29 | Wolania Wola Żelichowska | - Orzeł Miechowice Małe | 2013-09-22 | |||
30 | Wisła Borusowa | - Polonia Kłyż | 2013-09-22 |
Kolejka: 7 w dniach 29-09-2013
31 | Polonia Kłyż | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
32 | Orzeł Miechowice Małe | - Wisła Borusowa | 2013-09-29 | |||
33 | Olimpia Biskupice | - Wolania Wola Żelichowska | 2013-09-29 | |||
34 | Ilkowice | - L.U.K.S. ZALIPIE | 2013-09-29 | |||
35 | Dunajec Ujście Jezuickie | - Błękitni Siedliszowice | 2013-09-29 |
Kolejka: 8 w dniach 06-10-2013
36 | Błękitni Siedliszowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
37 | L.U.K.S. ZALIPIE | - Dunajec Ujście Jezuickie | 2013-10-06 | |||
38 | Wolania Wola Żelichowska | - Ilkowice | 2013-10-06 | |||
39 | Wisła Borusowa | - Olimpia Biskupice | 2013-10-06 | |||
40 | Polonia Kłyż | - Orzeł Miechowice Małe | 2013-10-06 |
Kolejka: 9 w dniach 13-10-2013
41 | Orzeł Miechowice Małe | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
42 | Olimpia Biskupice | - Polonia Kłyż | 2013-10-13 | |||
43 | Ilkowice | - Wisła Borusowa | 2013-10-13 | |||
44 | Dunajec Ujście Jezuickie | - Wolania Wola Żelichowska | 2013-10-13 | |||
45 | L.U.K.S. ZALIPIE | - Błękitni Siedliszowice | 2013-10-13 |
Najbliższa kolejka 27 |
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|