Trzecie zwycięstwo z rzędu!

• autor: Admin, 2015-09-20 14:24

LUKS Zalipia (2:0) 5:2 Victoria Szarwark

Bramki

LUKS Zalipie: 5' Grzegorz Kaczówka (asysta Marcin Pieroń), 34' Wojciech Lizak (asysta Dariusz Misiaszek), 83' Grzegorz Kaczówka (asysta Wojciech Lizak), 87' Mateusz Bąk (asysta Mariusz Piątek), 90' Mateusz Kaczówka (z karnego)

Victoria Szarwark: 65' Jacek Kogut, 67' Dominik Kogut

LUKS Zalipie: Dymon - Misiaszek (65' M.Piątek), Szczygieł, Kiełbasa[m], Majchrowski - W.Lizak, Pieroń - K.Smoła (85' Stec[m]), Bąk, M.Kaczówka (89' Ruta) - G.Kaczówka[m]

LUKS Zalipie odnosi swoje trzecie zwycięstwo rzędu. Po raz kolejny, kibice zgromadzeni dziś na boisku w Zalipiu byli świadkami ciekawego i emocjonującego meczu.

Od pierwszych minut, ton rywalizacji nadawali zawodnicy z Zalipia. Zaraz na początku spotkania wynik otworzył Grzegorz Kaczówka strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gospodarze na tle rywala prezentowali ciekawy i ofensywny futbol stwarzając sobie tylko w pierwszej połowie kilka świetnych sytuacji podbramkowych. Przed przerwą drugą bramkę dołożył Wojciech Lizak i to Zalipianie kończyli pierwszą część gry z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa gry to także ciągłe ataki gospodarzy jednak to ekipa z Szarwarku dość niespodziewanie zdobyła dwie bramki doprowadzając do remisu 2:2. Rozluźnienie i brak skuteczności spowodowały iż tego dnia gospodarze mogli nawet stracić w zasadzie pewny już komplet punktów. Nie po raz pierwszy Zalipianie pokazali iż w każdym meczu dążą do zwycięstwa. Podopieczni Bartłomiej Janeczka ruszyli więc do ataku dosłownie ostrzeliwując bramkę przyjezdnych. Piłka jak zaczarowana, nie chciała wpaść tego dnia do bramki bronionej przez bramkarza gości. Aż w końcu, w okolicach 80 minuty Wojciech Lizak dośrodkował do Grzegorza Kaczówki a ten wpakował piłkę do bramki dając ponowne prowadzenie ekipie z Zalipia. Wkrótce potem, kolejną bramkę zdobył Mateusz Bąk który trącił piłkę po strzale Mariusza Piątka a wynik ustalił Mateusz Kaczówka skutecznie egzekwując rzut karny za zagranie ręką.

LUKS Zalipie w pełni zasłużenie zgrania kolejny komplet punktów. A za tydzień Zalipianie zagrają w Luszowicach.