Zwycięstwo z Wolą Radłowską

• autor: Admin, 2015-10-25 13:49

LUKS Zalipie (1:0) 2:0 LUKS Wola Radłowska

LUKS Zalipie: 30' Mariusz Szczygieł (asysta Wojciech Lizak), 70' Grzegorz Kaczówka (asysta Mateusz Kaczówka)

LUKS Zalipie: Dymon - Misiaszek (82' Piątek), Szczygieł, Stec[m], Majchrowski - P.Golonka, W.Lizak - K.Smoła, Bąk (80' M.Smoła[m]), Kiełbasa[m] (70' M.Kaczówka) - G.Kaczówka[m] (85' P.Lizak)

Kolejny już przyzwoity występ notują w tym udanym sezonie podopieczni Bartłomieja Janeczka. Tym razem Zalipianie okazali się lepsi od przyjezdnych z Woli Radłowskiej.

W tym meczu zabrakło kontuzjowanego kapitana Marcina Pieronia oraz Łukasza Ruty który wyjechał zagranicę. Po karencji trzech meczy, do dyspozycji trenera powrócił młodzieżowiec Patryk Kiełbasa.

Pierwsza połowa to dość chaotyczna gra z obu stron która obfitowała w sporą ilość fauli i stałych fragmentów gry. Jeden z nich skutecznie wykorzystali gospodarze którzy objęli prowadzenie po uderzeniu głową Mariusza Szczygła.

Druga połowa to znacznie lepsza postawa zawodników z Zalipia którzy przez większość czasu przeważali stwarzając także co raz groźniejsze sytuacje. Około kwadrans przed końcem meczu, Grzegorz Kaczówka dobił strzał Mateusza Kaczówki który odbił bramkarz gości. Ostatnie minuty to próby zdobycia kontaktowej bramki przez ekipę z Woli Radłowskiej jednak Zalipianie byli w tym meczu dobrze zorganizowani w defensywie a sami wyprowadzając groźne kontrataki mogli podwyższyć wynik meczu.

Ostatecznie trzy punkty zostały w Zalipiu.

autor: ~Paweł 2015-10-25 19:01:50

avatar Powinniśmy pisać że jeden z naszych zawodników wyjechał na kontrakt zagraniczny :)

autor: ~anonim 2015-10-25 19:28:33

avatar Do Manchesteru City